Nasz zespół

Zespół Safe Driving tworzą Profesjonaliści z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego:

Instruktorzy Techniki Jazdy, Egzaminatorzy, Ratownicy, Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, czy Instruktorzy posiadający Certyfikat Kompetencji Zawodowej. 

DYREKCJA

dyrektor mgr inż. Monika Kowalczyk – Tajsiak
Dyrektor OSK / Instruktor techniki jazdy / Instruktor nauki jazdy
Inżynier. Absolwentka Technikum Samochodowego we Wrocławiu. Uzyskała renomowane uprawnienia instruktora techniki jazdy. Posiada uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B, B+E, C, C+E, T i następujące kategorie prawa jazdy: AM, A1, A2, B1, B, C1, C, D1, D, B+E, C1+E, C+E, D1+E, D+E, T. Dotychczas uzyskała dodatkowo uprawnienia ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, uprawnienia na przewóz osób i rzeczy, a także stawia przed sobą dalsze cele zawodowe. Opinie zadowolonych kursantów świadczą nie tylko o wysokich kwalifikacjach Moniki Kowalczyk - Tajsiak, ale i zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Rozwój zawodowy i zaangażowanie zespołu jest misją Safe Driving.
zastępca dyrektora mgr Jakub Tajsiak
Zastępca dyrektora OSK/ Wykładowca / Instruktor nauki jazdy
Prawnik. Instruktor nauki jazdy kat. B, B+E, C, C+E, T. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z obsługą wypadków drogowych na terenie Wrocławia i powiatu Wrocławskiego. W latach 2009 - 2018 pełnił służbę w Ogniwie Wypadkowym Policji Drogowej we Wrocławiu, a także Sztabie Policji KWP we Wrocławiu. Dzięki wykształceniu prawniczemu i doświadczeniu zawodowemu łączy teoretyczne przepisy prawa z praktyką bezpiecznej jazdy. Posiada dodatkowo uprawnienia ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, uprawnienia na przewóz rzeczy. Udzielanie porad z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego jest misją Safe Driving.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

specjalista ds. obsługi klienta Magdalena
specjalista ds. obsługi klienta
Jako specjalistka ds. obsługi Klienta pomoże Państwu załatwić wszystkie formalności związane z oferta szkoleniowa Safe Driving. Jest bardzo pomocna i cierpliwa, wiec jeżeli macie Państwo dużo pytań to zapraszamy do kontaktu. Uprzejma pomoc Naszego Zespołu jest misją Safe Driving
specjalista ds. obsługi klienta Kinga
specjalista ds. obsługi klienta
Podobnie jak wszystkie specjalistki ds. obsługi klienta w Safe Driving, jest szczęśliwą kursantką z przed lat naszej Szefowej. Za kierownicą czuje się jak ryba w wodzie. Swym miłym usposobieniem i zaangażowaniem w pracy wprowadza harmonie i spokój w powierzonych zadaniach. Jesteśmy szczęśliwi, że nasz team Safe Driving składa się z tak sympatycznych osób i mamy nadzieje, że miła atmosfera jest wyczuwalna w powietrzu. Only positive vibes!

INSTRUKTORZY

instruktor Jarosław
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Przez kilkanaście lat z powodzeniem szkoli przyszłych kierowców, dzięki czemu może się wyróżnić bogatym doświadczeniem zawodowym jako instruktor nauki jazdy. Posiada również uprawnienia egzaminatora państwowego kategorii B.  Z wykształcenia magister sztuki. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu.  Dba o każdy detal podczas prowadzenia  zajęć nauki jazdy. Perfekcyjne przygotowanie Kursantów do egzaminu państwowego jest misją Safe Driving.
ratownik medyczny Michał
Ratownik Medyczny
Jako wieloletni ratownik medyczny przekazuje w sposób merytoryczny  i z  poczuciem humoru proste sposoby na ratowanie ludzkiego życia. Dzięki Michałowi Kursanci Safe Driving poznają nie tylko  teoretyczne, ale i praktyczne aspekty udzielania pierwszej pomocy, uczą się jak bezpiecznie dla siebie pomagać innym.  Zespół Safe Driving dba o bezpieczeństwo nie tylko na drodze.
instruktor Piotr
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Wieloletni instruktor nauki jazdy kat. A,B. Może pochwalić się doświadczeniem zawodowym związanym z dbaniem o bezpieczeństwo na drodze, które nabył w Referacie Kontroli Ruchu Drogowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Pasjonat motoryzacji. Swoją dalszą przyszłośc wiąże z motorsportem poszerzajac swoje upranienia w najbliższym czasie jako instruktor techniki jazdy. Propagowanie zasad bezpiecznej i kulturalnej techniki jazdy jest misją Safe Driving.
instruktor Krzysztof
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Absolwent kierunku Bezpieczeństwo na Akademii Wojsk Lądowych, zawodowy kierowca i ratownik. Może się pochwalić świadectwem kwalifikacji zawodowej  na przewóz osób i rzeczy. Posiada również wyższe kategorie na prawo jazdy (C i D), które na co dzień wykorzystuje w pracy zawodowej prowadząc m.in. pojazdy specjalistyczne oraz uprzywilejowane w ruchu drogowym. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu, podczas nauki jazdy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, a dzięki pozytywnemu podejściu do życia i życzliwemu traktowaniu przyszłych kierowców gwarantuje miłą i bezstresową atmosferę. Do Państwa dyspozycji jest Zespół Profesjonalistów Safe Driving, którego misją jest bezpieczna jazda.
instruktor Monika
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Instruktor Monika powiększyła nasz Zespół wnosząc ogrom ciepła i pasji do tego co robi. Jeżeli szukacie Państwo bardzo cierpliwej i pomocnej instruktorki nauki jazdy to zapraszamy do Moniki. Oprócz tego jako instruktorka potrafi niezwykle celnie dostosowywać swoje wskazówki dotyczące bezpiecznej jazdy do aktualnej sytuacji na drodze. Misja Safe Driving jest dbanie o bezpieczeństwo na drodze.
instruktor Elwira
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Posiada renomowany certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Szczególnie identyfikuje się z misją Safe Driving, ponieważ w trakcie swojej służby w Policji pracowała w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Wysokie kompetencje zawodowe i ich wykorzystanie w codziennej służbie sprawiają, że instruktor Elwira to profesjonalistka. Nasz Zespół tworzą tylko Instruktorzy o najwyższych kwalifikacjach. 
Русский язык
Cart