Nasz zespół

Monika Kowalczyk – Tajsiak
Kierownik OSK
Absolwentka Technikum Samochodowego we Wrocławiu. Do czasu kiedy ukończyła 21 lat życia uzyskała uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B,B1,T i następujące kategorie prawa jazdy: AM, A1,A2,B1,B,C1,C1,C,D1,D,BE,C1E,CE,D1E,DE,T. Obecnie posiada dodatkowo uprawnienia ADR, uprawnienia na przewóz osób i rzeczy, a także stawia przed sobą dalsze cele zawodowe. Opinie zadowolonych kursantów świadczą nie tylko o wysokich kwalifikacjach Moniki Kowalczyk, ale i zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Rozwój zawodowy i zaangażowanie zespołu jest misją Safe Driving.
mgr Jakub Tajsiak
Instruktor nauki jazdy Safe Driving
Prawnik. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z obsługą wypadków drogowych na terenie Wrocławia i powiatu Wrocławskiego. W latach 2009 - 2018 pełnił służbę w referacie obsługi zdarzeń drogowych Policji Drogowej we Wrocławiu. Dzięki wykształceniu prawniczemu i doświadczeniu zawodowemu łączy teoretyczne przepisy prawa z praktyką bezpiecznej jazdy. Udzielanie porad z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego jest misją Safe Driving.
instruktor Jarosław
Instruktor nauki jazdy Safe Driving
Przez kilkanaście lat z powodzeniem szkoli przyszłych kierowców, dzięki czemu może się wyróżnić bogatym doświadczeniem zawodowym jako instruktor nauki jazdy. Posiada również uprawnienia egzaminatora państwowego kategorii B.  Z wykształcenia magister sztuki. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu.  Dba o każdy detal podczas prowadzenia  zajęć nauki jazdy. Perfekcyjne przygotowanie Kursantów do egzaminu państwowego jest misją Safe Driving.
Magdalena
Specjalista ds. obsługi Klienta
Jako specjalistka ds. obsługi Klienta dba o profesjonalne i rzetelne udzielanie informacji o prowadzonych przez Safe Driving szkoleniach. Dzięki wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowemu poczuciu humoru pierwsze kroki na drodze do uzyskania przez Państwa poszczególnych uprawnień są dziecinnie proste. Uprzejma pomoc Naszego Zespołu jest misją Safe Driving.
instruktor Przemysław
instruktor nauki jazdy Safe Driving
Posiada znaczące doświadczenie zawodowe związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i szkoleniem przyszłych kierowców. Z wykształcenia magister ekonomii. Dzięki swojej wysokiej kulturze osobistej i poczuciu humoru zajęcia praktycznej nauki jazdy są czystą przyjemnością. Przyjemna i bezstresowa atmosfera w trakcie szkoleń jest misją Safe Driving.
instruktor Dawid
instruktor nauki jazdy Safe Driving
Jego wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym pozwala przyszłym kierowcom poznać nie tylko aktualne wymagania egzaminacyjne, ale co najważniejsze zasady odpowiedzialnego kierowania pojazdem. Cechuje się bardzo wysoką kulturą osobistą i cierpliwością. Nauka bezpiecznej i odpowiedzialnej techniki kierowania pojazdem jest misją Safe Driving.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Koszyk