Nasz zespół

Zespół Safe Driving tworzą Profesjonaliści z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego:

Instruktorzy Techniki Jazdy, Egzaminatorzy, Ratownicy, Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, czy Instruktorzy posiadający Certyfikat Kompetencji Zawodowej. 

KADRA SAFE DRIVING

mgr inż. Monika Kowalczyk – Tajsiak
Prezes Zarządu / Dyrektor Safe Driving / Instruktor techniki jazdy / Instruktor nauki jazdy
Inżynier. Absolwentka Technikum Samochodowego we Wrocławiu. Uzyskała renomowane uprawnienia instruktora techniki jazdy. Posiada uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B, B+E, C, C+E, D, D+E, T i następujące kategorie prawa jazdy: AM, A1, A2, B1, B, C1, C, D1, D, B+E, C1+E, C+E, D1+E, D+E, T. Dotychczas uzyskała dodatkowo uprawnienia ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, uprawnienia na przewóz osób i rzeczy. Opinie zadowolonych Kursantów świadczą nie tylko o wysokich kwalifikacjach Moniki Kowalczyk - Tajsiak, ale i pasji wykonywanej pracy. Profesjonalizm w połączeniu z pasją jest  misją Zespołu Safe Driving.
mgr Jakub Tajsiak
Zastępca Dyrektora Safe Driving/ Wykładowca / Instruktor nauki jazdy
Prawnik. Instruktor nauki jazdy kat. B, B+E, C, C+E, T. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z obsługą wypadków drogowych na terenie Wrocławia i powiatu Wrocławskiego. W latach 2009 - 2018 pełnił służbę w Ogniwie Wypadkowym Policji Drogowej we Wrocławiu, a także Sztabie Policji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Dzięki wykształceniu prawniczemu i doświadczeniu zawodowemu łączy teoretyczne przepisy prawa z praktyką bezpiecznej jazdy. Posiada dodatkowo uprawnienia ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, uprawnienia na przewóz rzeczy. Udzielanie porad z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego jest misją Safe Driving.
Kinga Nazimek
Kierownik Safe Driving
Kinga jako Kierownik swoim miłym usposobieniem i zaangażowaniem w pracy wprowadza harmonie i spokój w powierzonych zadaniach. Jest szczęśliwą Kursantką z przed lat naszej Szefowej. Za kierownicą czuje się jak ryba w wodzie.  Jesteśmy szczęśliwi, że nasz Team Safe Driving składa się z tak sympatycznych osób i mamy nadzieje, że miła atmosfera jest wyczuwalna w powietrzu. Only positive vibes!
Instruktor Michał
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Instruktor Michał jest bardzo otwartą i serdeczną osobą. Szybko nawiązuje dobry kontakt z kursantem, dzięki czemu nauka staje się bardziej przystępna i bezstresowa. W swojej karierze może pochwalić się wysokimi wynikami i już sporej ilości zadowolonych kursantów, którzy zaliczyli egzamin za pierwszym podejściem. Dla nas liczy się człowiek, dlatego dobre cechy charakteru cenimy sobie bardziej niż kilka dekad w zawodzie. 
Instruktor Piotr
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Wieloletni instruktor nauki jazdy kat. A,B. Może pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym związanym z dbaniem o bezpieczeństwo na drodze. Piotr jest pasjonatem motoryzacji, a wolny czas poświęca poszerzaniu wiedzy w tym zakresie. Prywatnie miłośnik muzyki rockowej. W Safe Driving szkolimy nie tylko profesjonalnie, ale przede wszystkim z pasją.
Instruktor Sebastian
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Instruktor Sebastian posiada przede wszystkim bardzo pozytywną osobowość, dzięki której jazdy upływają w przyjemnej atmosferze z pełną dbałością o postępy w szkoleniu. Swoje doświadczenie zawodowe w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego zawdzięcza m.in. służbie w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Prywatnie jest rodzinnym i serdecznym człowiekiem. W Safe Driving bardzo dbamy o dobrą atmosferę.
Instruktor Jarosław
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Przez kilkanaście lat z powodzeniem szkoli przyszłych kierowców, dzięki czemu może się wyróżnić bogatym doświadczeniem zawodowym jako instruktor nauki jazdy. Posiada również uprawnienia egzaminatora państwowego kategorii B.  Z wykształcenia magister sztuki. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu.  Dba o każdy detal podczas prowadzenia  zajęć nauki jazdy. Instruktorzy Safe Driving to gwarancja perfekcyjnego przygotowania Kursantów do egzaminu państwowego.
Ratownik medyczny Michał
Ratownik Medyczny
Jako wieloletni ratownik medyczny przekazuje w sposób merytoryczny  i z  poczuciem humoru proste sposoby na ratowanie ludzkiego życia. Dzięki Michałowi Kursanci Safe Driving poznają nie tylko  teoretyczne, ale i praktyczne aspekty udzielania pierwszej pomocy, uczą się jak bezpiecznie dla siebie pomagać innym.  Zespół Safe Driving dba o bezpieczeństwo nie tylko na drodze.
Youtube
Google
Instagram