Nasz zespół

Zespół Safe Driving tworzą Profesjonaliści z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego:

Instruktorzy Techniki Jazdy, Egzaminatorzy, Ratownicy, Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, czy Instruktorzy posiadający Certyfikat Kompetencji Zawodowej. 

KADRA SAFE DRIVING

mgr inż. Monika Kowalczyk – Tajsiak
Prezes Zarządu / Instruktor techniki jazdy / Instruktor nauki jazdy
Inżynier. Absolwentka Technikum Samochodowego we Wrocławiu. Uzyskała renomowane uprawnienia instruktora techniki jazdy. Posiada uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B, B+E, C, C+E, D, D+E, T i następujące kategorie prawa jazdy: AM, A1, A2, B1, B, C1, C, D1, D, B+E, C1+E, C+E, D1+E, D+E, T. Dotychczas uzyskała dodatkowo uprawnienia ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, uprawnienia na przewóz osób i rzeczy. Opinie zadowolonych Kursantów świadczą nie tylko o wysokich kwalifikacjach Moniki Kowalczyk - Tajsiak, ale i pasji wykonywanej pracy. Profesjonalizm w połączeniu z pasją jest  misją Zespołu Safe Driving.
mgr Jakub Tajsiak
Dyrektor Safe Driving/ Wykładowca / Instruktor nauki jazdy
Prawnik. Instruktor nauki jazdy kat. B, B+E, C, C+E, T. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z obsługą wypadków drogowych na terenie Wrocławia i powiatu Wrocławskiego. W latach 2009 - 2018 pełnił służbę w Ogniwie Wypadkowym Policji Drogowej we Wrocławiu, a także Sztabie Policji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Koordynator Grup Szybkiego Reagowania GSR. Instruktor Strzelań Policyjnych, Instruktor TASER, Ratownik KPP. Dzięki wykształceniu prawniczemu i doświadczeniu zawodowemu łączy teoretyczne przepisy prawa z praktyką bezpiecznej jazdy. Posiada dodatkowo uprawnienia ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, uprawnienia na przewóz rzeczy. Udzielanie porad z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego jest misją Safe Driving.
Kinga Nazimek
Kierownik Safe Driving
Kinga swoim miłym usposobieniem i zaangażowaniem w pracy wprowadza harmonie i spokój w powierzonych zadaniach. Jest szczęśliwą Kursantką z przed lat naszej Szefowej. Za kierownicą czuje się jak ryba w wodzie. Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu zarządzania na studiach wyższych. Profesjonalistka z zakresu formalnego prawa ruchu drogowego. Jesteśmy szczęśliwi, że nasz Team Safe Driving składa się z tak sympatycznych osób i mamy nadzieje, że miła atmosfera jest wyczuwalna w powietrzu. Only positive vibes!
Instruktor Jarosław
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Przez kilkanaście lat z powodzeniem szkoli przyszłych kierowców, dzięki czemu może się wyróżnić bogatym doświadczeniem zawodowym jako instruktor nauki jazdy. Posiada również uprawnienia egzaminatora państwowego kategorii B.  Z wykształcenia magister sztuki. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu.  Dba o każdy detal podczas prowadzenia  zajęć nauki jazdy. Instruktorzy Safe Driving to gwarancja perfekcyjnego przygotowania Kursantów do egzaminu państwowego.
Ratownik medyczny Michał
Ratownik Medyczny
Jako wieloletni ratownik medyczny przekazuje w sposób merytoryczny  i z  poczuciem humoru proste sposoby na ratowanie ludzkiego życia. Na co dzień jest również Strażakiem w OSP. Pomaganie ludziom ma we krwi. Dzięki Michałowi Kursanci Safe Driving poznają nie tylko  teoretyczne, ale i praktyczne aspekty udzielania pierwszej pomocy, uczą się jak bezpiecznie dla siebie pomagać innym.  Zespół Safe Driving dba o bezpieczeństwo nie tylko na drodze.
Instruktor Sebastian
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Instruktor Sebastian posiada przede wszystkim bardzo pozytywną osobowość, dzięki której jazdy upływają w przyjemnej atmosferze z pełną dbałością o postępy w szkoleniu. Swoje doświadczenie zawodowe w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego zawdzięcza m.in. służbie w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Prywatnie jest rodzinnym i serdecznym człowiekiem. W Safe Driving bardzo dbamy o dobrą atmosferę.
Instruktor Wojciech
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Magister Akademii Wychowania Fizycznego. Profesjonalista z  wysoką kulturą osobistą i dużym poczuciem humoru. Instruktor, który jest  zaangażowany w odpowiedzialne szkolenie Kierowców na 100 procent ! Na zajęciach z Instruktorem Wojciechem otrzymają Państwo solidną dawkę wiedzy i mnóstwo cennych wskazówek. Posiada prawo jazdy kat. B, B+E, C, C+E, T, kod 95 na przewóz rzeczy. Okazjonalnie Kierowca Zawodowy w transporcie międzynarodowym. Prywatnie wzorowy Mąż i Tata. Zespół Safe Driving tworzy mocny team, bo znajdują się tutaj tylko Najlepsi z Najlepszych.
Instruktor Tomasz
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Instruktor Tomasz jest byłym funkcjonariuszem Wrocławskiej Drogówki. Jest to osoba o bardzo miłym usposobieniu i olbrzymim poczuciu humoru. Instruktor, który nie potrafi się nie uśmiechać i czas w jego towarzystwie upłynie Państwu na pewno na wesoło. Posiada olbrzymią wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego i zagrożeń jakie mogą pojawić się na drodze. Tomasz jest bardzo zaangażowany w wykonywany zawód Instruktora Nauki Jazdy. Jest to nowy rozdział w jego życiu zawodowym po 15 latach służby w różnych referatach Wydziału Ruchu Drogowego. W Teamie Safe Driving posiadamy tylko osoby, które posiadają wysokie kwalifikacje związane z nauką jazdy i nie zapominają przy tym, że to My jesteśmy tutaj dla Państwa. 
Instruktor Przemysław
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Instruktor Przemysław jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, uśmiechniętą, wyrozumiałą i sumienną. Jest Instruktorem empatycznym, który potrafi słuchać potrzeb Kursanta. W wolnym czasie jest miłośnikiem szybszych i cięższych gatunków muzyki elektronicznej. Kocha prowadzić samochody, czy to osobowe czy ciężarowe. Posiada prawo jazdy kat. B i C. Jest Absolwentem kategorii ciężarowych w Safe Driving. Bardzo lubi słuchać wykładów i rozmów z udziałem ekspertów z zakresu psychologii i filozofii. Przemysław to Instruktor, który wymaga od siebie dużo, ale nie szuka poklasku. Cieszymy się, że mamy w Team-ie Safe Driving takich właśnie ludzi.
Youtube
Google
Instagram