Nasz zespół

Monika Kowalczyk
Kierownik OSK
Absolwentka Technikum Samochodowego we Wrocławiu. Do czasu kiedy ukończyła 21 lat życia uzyskała uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B,B1,T i następujące kategorie prawa jazdy: AM, A1,A2,B1,B,C1,C1,C,D1,D,BE,C1E,CE,D1E,DE,T. Obecnie posiada dodatkowo uprawnienia ADR, uprawnienia na przewóz osób i rzeczy, a także stawia przed sobą dalsze cele zawodowe. Opinie zadowolonych kursantów świadczą nie tylko o wysokich kwalifikacjach Moniki Kowalczyk, ale i zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Rozwój zawodowy i zaangażowanie zespołu jest misją Safe Driving.
mgr Jakub Tajsiak
Instruktor nauki jazdy Safe Driving
Prawnik. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z obsługą wypadków drogowych. Dzięki wykształceniu prawniczemu i doświadczeniu zawodowemu łączy teoretyczne przepisy prawa z praktyką bezpiecznej jazdy. Udzielanie porad z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego jest misją Safe Driving.
mgr Jarosław Paszko
Instruktor nauki jazdy Safe Driving
Przez kilkanaście lat z powodzeniem szkoli przyszłych kierowców, dzięki czemu może się wyróżnić bogatym doświadczeniem zawodowym jako instruktor nauki jazdy. Posiada również uprawnienia egzaminatora państwowego kategorii B. Z wykształcenia magister sztuki. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
Show Buttons
Share On Youtube
Hide Buttons
Koszyk