Nasz zespół

Zespół Safe Driving tworzą Profesjonaliści z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego:

Instruktorzy Techniki Jazdy, Egzaminatorzy, Ratownicy, Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, czy Instruktorzy posiadający Certyfikat Kompetencji Zawodowej. 

DYREKCJA

dyrektor mgr inż. Monika Kowalczyk – Tajsiak
Dyrektor OSK / Instruktor techniki jazdy / Instruktor nauki jazdy
Inżynier. Absolwentka Technikum Samochodowego we Wrocławiu. Uzyskała renomowane uprawnienia instruktora techniki jazdy. Posiada uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B, B+E, C, C+E, D, D+E, T i następujące kategorie prawa jazdy: AM, A1, A2, B1, B, C1, C, D1, D, B+E, C1+E, C+E, D1+E, D+E, T. Dotychczas uzyskała dodatkowo uprawnienia ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, uprawnienia na przewóz osób i rzeczy. Opinie zadowolonych Kursantów świadczą nie tylko o wysokich kwalifikacjach Moniki Kowalczyk - Tajsiak, ale i pasji wykonywanej pracy. Profesjonalizm w połączeniu z pasją jest  misją Zespołu Safe Driving.
zastępca dyrektora mgr Jakub Tajsiak
Zastępca dyrektora OSK/ Wykładowca / Instruktor nauki jazdy
Prawnik. Instruktor nauki jazdy kat. B, B+E, C, C+E, T. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z obsługą wypadków drogowych na terenie Wrocławia i powiatu Wrocławskiego. W latach 2009 - 2018 pełnił służbę w Ogniwie Wypadkowym Policji Drogowej we Wrocławiu, a także Sztabie Policji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Dzięki wykształceniu prawniczemu i doświadczeniu zawodowemu łączy teoretyczne przepisy prawa z praktyką bezpiecznej jazdy. Posiada dodatkowo uprawnienia ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, uprawnienia na przewóz rzeczy. Udzielanie porad z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego jest misją Safe Driving.

KADRA SAFE DRIVING

specjalista ds. obsługi klienta Kinga
specjalista ds. obsługi klienta
Kinga swoim miłym usposobieniem i zaangażowaniem w pracy wprowadza harmonie i spokój w powierzonych zadaniach. Jest szczęśliwą Kursantką z przed lat naszej Szefowej. Za kierownicą czuje się jak ryba w wodzie.  Jesteśmy szczęśliwi, że nasz Team Safe Driving składa się z tak sympatycznych osób i mamy nadzieje, że miła atmosfera jest wyczuwalna w powietrzu. Only positive vibes!
ratownik medyczny Michał
Ratownik Medyczny
Jako wieloletni ratownik medyczny przekazuje w sposób merytoryczny  i z  poczuciem humoru proste sposoby na ratowanie ludzkiego życia. Dzięki Michałowi Kursanci Safe Driving poznają nie tylko  teoretyczne, ale i praktyczne aspekty udzielania pierwszej pomocy, uczą się jak bezpiecznie dla siebie pomagać innym.  Zespół Safe Driving dba o bezpieczeństwo nie tylko na drodze.
instruktor Jarosław
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Przez kilkanaście lat z powodzeniem szkoli przyszłych kierowców, dzięki czemu może się wyróżnić bogatym doświadczeniem zawodowym jako instruktor nauki jazdy. Posiada również uprawnienia egzaminatora państwowego kategorii B.  Z wykształcenia magister sztuki. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu.  Dba o każdy detal podczas prowadzenia  zajęć nauki jazdy. Instruktorzy Safe Driving to gwarancja perfekcyjnego przygotowania Kursantów do egzaminu państwowego.
instruktor Piotr
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Wieloletni instruktor nauki jazdy kat. A,B. Może pochwalić się doświadczeniem zawodowym związanym z dbaniem o bezpieczeństwo na drodze, które nabył w Referacie Kontroli Ruchu Drogowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Pasjonat motoryzacji. Swoją dalszą przyszłośc wiąże z motorsportem poszerzajac swoje upranienia w najbliższym czasie jako instruktor techniki jazdy. Propagowanie zasad bezpiecznej i kulturalnej techniki jazdy jest misją Safe Driving.
instruktor Monika
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Instruktor Monika powiększyła nasz Zespół wnosząc ogrom ciepła i pasji do tego co robi. Jeżeli szukacie Państwo bardzo cierpliwej i pomocnej instruktorki nauki jazdy to zapraszamy do Moniki. Oprócz tego jako instruktorka potrafi niezwykle celnie dostosowywać swoje wskazówki dotyczące bezpiecznej jazdy do aktualnej sytuacji na drodze. Misja Safe Driving jest dbanie o bezpieczeństwo na drodze.
instruktor Elwira
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Posiada renomowany certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Szczególnie identyfikuje się z misją Safe Driving, ponieważ w trakcie swojej służby w Policji pracowała w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Wysokie kompetencje zawodowe i ich wykorzystanie w codziennej służbie sprawiają, że instruktor Elwira to profesjonalistka. Nasz Zespół tworzą tylko Instruktorzy o najwyższych kwalifikacjach. 
instruktor Sebastian
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Instruktor Sebastian posiada przede wszystkim bardzo pozytywną osobowość, dzięki której jazdy upływają w przyjemnej atmosferze z pełną dbałością o postępy w szkoleniu. Swoje doświadczenie zawodowe w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego zawdzięcza m.in. służbie w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Prywatnie jest rodzinnym i serdecznym człowiekiem. W Safe Driving bardzo dbamy o dobrą atmosferę.
Русский язык
Cart