Nasz zespół

Zespół Safe Driving tworzą Profesjonaliści z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego:

Instruktorzy Techniki Jazdy, Egzaminatorzy, Ratownicy, Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, czy Instruktorzy posiadający Certyfikat Kompetencji Zawodowej.

dyrektor inż. Monika Kowalczyk – Tajsiak
Dyrektor OSK / Instruktor techniki jazdy / Instruktor nauki jazdy
Inżynier. Absolwentka Technikum Samochodowego we Wrocławiu. Uzyskała renomowane uprawnienia instruktora techniki jazdy. Posiada uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B,B1,C, T i następujące kategorie prawa jazdy: AM, A1,A2,B1,B,C1,C1,C,D1,D,BE,C1E,CE,D1E,DE,T. Dotychczas uzyskała dodatkowo uprawnienia ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, uprawnienia na przewóz osób i rzeczy, a także stawia przed sobą dalsze cele zawodowe. Opinie zadowolonych kursantów świadczą nie tylko o wysokich kwalifikacjach Moniki Kowalczyk - Tajsiak, ale i zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Rozwój zawodowy i zaangażowanie zespołu jest misją Safe Driving.
zastępca dyrektora mgr Jakub Tajsiak
Zastępca dyrektora OSK/ Instruktor nauki jazdy / wykładowca
Prawnik. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z obsługą wypadków drogowych na terenie Wrocławia i powiatu Wrocławskiego. W latach 2009 - 2018 pełnił służbę w Referacie Obsługi Zdarzeń Drogowych Policji Drogowej we Wrocławiu, a także Sztabie Policji KWP we Wrocławiu. Dzięki wykształceniu prawniczemu i doświadczeniu zawodowemu łączy teoretyczne przepisy prawa z praktyką bezpiecznej jazdy. Posiada dodatkowo uprawnienia ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, uprawnienia na przewóz osób. Udzielanie porad z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego jest misją Safe Driving.
instruktor Jarosław
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Przez kilkanaście lat z powodzeniem szkoli przyszłych kierowców, dzięki czemu może się wyróżnić bogatym doświadczeniem zawodowym jako instruktor nauki jazdy. Posiada również uprawnienia egzaminatora państwowego kategorii B.  Z wykształcenia magister sztuki. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu.  Dba o każdy detal podczas prowadzenia  zajęć nauki jazdy. Perfekcyjne przygotowanie Kursantów do egzaminu państwowego jest misją Safe Driving.
instruktor Bronisław
Instruktor nauki jazdy kategorii C, C + E, D
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, które nabył w czasie służby w Referacie Obsługi Zdarzeń Drogowych Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.Posiada również uprawnienia do szkolenia kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. Dzięki swojemu poczuciu humoru zajęcia praktycznej nauki jazdy są czystą przyjemnością. Przyjemna i bezstresowa atmosfera w trakcie szkoleń jest misją Safe Driving.
ratownik medyczny Michał
Ratownik Medyczny
Jako wieloletni ratownik medyczny przekazuje w sposób merytoryczny  i z  poczuciem humoru proste sposoby na ratowanie ludzkiego życia. Dzięki Michałowi Kursanci Safe Driving poznają nie tylko  teoretyczne, ale i praktyczne aspekty udzielania pierwszej pomocy, uczą się jak bezpiecznie dla siebie pomagać innym.  Zespół Safe Driving dba o bezpieczeństwo nie tylko na drodze.
instruktor Piotr
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Wieloletni instruktor nauki jazdy kat. A,B. Może pochwalić się doświadczeniem zawodowym związanym z dbaniem o bezpieczeństwo na drodze, które nabył w Referacie Kontroli Ruchu Drogowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Pasjonat motoryzacji. Swoją dalszą przyszłośc wiąże z motorsportem poszerzajac swoje upranienia w najbliższym czasie jako instruktor techniki jazdy. Propagowanie zasad bezpiecznej i kulturalnej techniki jazdy jest misją Safe Driving.
instruktor Elwira
instruktor nauki jazdy kategorii B
Profesjonalistka z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Posiada certyfikat kompetencji zawodowych. Certyfikat jest dokumentem potwierdzającym posiadanie dużej wiedzy i umiejętności z zakresu transportu drogowego. Jego uzyskanie w praktyce jest zadaniem bardzo wymagającym. Może pochwalić się również wieloletnim doświadczeniem związanym z zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach, które nabyła dzięki współpracy z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Wysoki poziom wiedzy i umiejętności instruktorów - tylko w Safe Driving.
instruktor Krzysztof
instruktor nauki jazdy kategorii B
Absolwent kierunku Bezpieczeństwo na Akademii Wojsk Lądowych, zawodowy kierowca i ratownik. Może się pochwalić świadectwem kwalifikacji zawodowej  na przewóz osób i rzeczy. Posiada również wyższe kategorie na prawo jazdy (C i D), które na co dzień wykorzystuje w pracy zawodowej prowadząc m.in. pojazdy specjalistyczne oraz uprzywilejowane w ruchu drogowym. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu, podczas nauki jazdy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, a dzięki pozytywnemu podejściu do życia i życzliwemu traktowaniu przyszłych kierowców gwarantuje miłą i bezstresową atmosferę. Do Państwa dyspozycji jest Zespół Profesjonalistów Safe Driving, którego misją jest bezpieczna jazda.
specjalista ds. obsługi klienta Kinga
specjalista ds. obsługi klienta
Jako specjalistka ds. obsługi Klienta posiada bardzo dużą wiedzę prawną o prowadzonych przez Safe Driving szkoleniach. Kinga to pozytywna, uśmiechnięta i bardzo pomocna osoba. Absolwentka Safe Driving i Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego. Uprzejma pomoc Naszego Zespołu jest misją Safe Driving.
instruktor Dominik
instruktor nauki jazdy kategorii B
Instruktor nauki jazdy, który dba o wszystkie detale szkolenia i to z uśmiechem na twarzy. Dominik jest żołnierzem zawodowym i potrafi w sympatyczny sposób zmotywować każdego z Państwa do rozwijania swoich umiejętności kierowania pojazdem. Posiada bardzo pozytywna osobowość. Jego pasją są podróże, nie ma kontynentu na którym jeszcze nie był. Z wykształcenia magister sztuki. Ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu. Posiada od ponad 10 lat uprawnienia do kierowania na wyższą kategorie tj. C. Zaangażowanie Instruktorów w szkolenie kierowców i miła atmosfera podczas zajęć jest misją Safe Driving.
Русский язык
Cart