Nasz zespół

Monika Kowalczyk – Tajsiak
Kierownik OSK
Absolwentka Technikum Samochodowego we Wrocławiu. Do czasu kiedy ukończyła 21 lat życia uzyskała uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B,B1,T i następujące kategorie prawa jazdy: AM, A1,A2,B1,B,C1,C1,C,D1,D,BE,C1E,CE,D1E,DE,T. Obecnie posiada dodatkowo uprawnienia ADR, uprawnienia na przewóz osób i rzeczy, a także stawia przed sobą dalsze cele zawodowe. Opinie zadowolonych kursantów świadczą nie tylko o wysokich kwalifikacjach Moniki Kowalczyk, ale i zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Rozwój zawodowy i zaangażowanie zespołu jest misją Safe Driving.
mgr Jakub Tajsiak
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Prawnik. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z obsługą wypadków drogowych na terenie Wrocławia i powiatu Wrocławskiego. W latach 2009 - 2018 pełnił służbę w referacie obsługi zdarzeń drogowych Policji Drogowej we Wrocławiu. Dzięki wykształceniu prawniczemu i doświadczeniu zawodowemu łączy teoretyczne przepisy prawa z praktyką bezpiecznej jazdy. Udzielanie porad z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego jest misją Safe Driving.
instruktor Jarosław
Instruktor nauki jazdy kategorii B
Przez kilkanaście lat z powodzeniem szkoli przyszłych kierowców, dzięki czemu może się wyróżnić bogatym doświadczeniem zawodowym jako instruktor nauki jazdy. Posiada również uprawnienia egzaminatora państwowego kategorii B.  Z wykształcenia magister sztuki. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu.  Dba o każdy detal podczas prowadzenia  zajęć nauki jazdy. Perfekcyjne przygotowanie Kursantów do egzaminu państwowego jest misją Safe Driving.
Magdalena
Specjalista ds. obsługi Klienta
Jako specjalistka ds. obsługi Klienta dba o profesjonalne i rzetelne udzielanie informacji o prowadzonych przez Safe Driving szkoleniach. Dzięki wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowemu poczuciu humoru pierwsze kroki na drodze do uzyskania przez Państwa poszczególnych uprawnień są dziecinnie proste. Uprzejma pomoc Naszego Zespołu jest misją Safe Driving.
instruktor Bronisław
instruktor nauki jazdy kategorii C
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, które nabył w czasie obsługi prawnej wypadków i kolizji drogowych na terenie Wrocławia. Posiada również uprawnienia do szkolenia kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. Dzięki swojemu poczuciu humoru zajęcia praktycznej nauki jazdy są czystą przyjemnością. Przyjemna i bezstresowa atmosfera w trakcie szkoleń jest misją Safe Driving.
instruktor Dawid
instruktor nauki jazdy kategorii B
Jego doświadczenie zawodowe związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym pozwala przyszłym kierowcom poznać nie tylko aktualne wymagania egzaminacyjne, ale co najważniejsze zasady odpowiedzialnego kierowania pojazdem. Cechuje się bardzo wysoką kulturą osobistą i cierpliwością. Nauka bezpiecznej i odpowiedzialnej techniki kierowania pojazdem jest misją Safe Driving.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Koszyk