Badania psychologiczne

SAFE DRIVING

BADANIA PSYCHOLOGICZNE

Sprawdź poniżej lub telefonicznie najbliższy wolny termin badań psychologicznych. W dniu badania bądź wypoczęty I wyspany. Nie spożywaj alkoholu w dniu poprzedzającym badanie. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą okulary korekcyjne, jeśli nosisz na co dzień. Przygotuj dowód tożsamości oraz dane firmy, gdybyś chciał/a otrzymać rachunek za przeprowadzone badanie. W przypadku, gdy zostało ci wydane skierowanie wystawione przez starostwo, policję lekarza lub pracodawcę obowiązkowo weź je ze sobą ! Zarezerwuj sobie około 1h 30 min w dniu badania. Orzeczenie psychologiczne zostaje wydane już w tym samym dniu, po interpretacji wyników badania przez panią psycholog.

Pracownia psychologiczna jest wyposażona w profejsonalny sprzęt diagnostyczny firmy gpe psychotronics spełniający wszystkie wymogi jakości, niezawodności oraz bezpieczeństwa. Wykonaj badanie w miłej atmosferze I bezstresowo z Safe Driving. Szybko, sprawnie I bez tracenia czasu w kolejkach. Szanujemy twój cenny czas.

Zapraszamy !

SAFE DRIVING

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI


 1. 1. Gdzie zrobię we Wrocławiu badanie psychologiczne do prawa jazdy?

  Czy wiesz, że w naszej Szkole Bezpiecznej Jazdy możesz zrobić również badania psychologiczne do prawa jazdy? Orzeczenie psychologiczne o braku przeciwskazań psychologicznych do kierowania pojazdami jest konieczne, aby uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę (dotyczy kategorii C, C+E i D) lub wymienić prawo jazdy i uzyskać aktualny wpis -kod 95 (badanie okresowe do prawo jazdy).


 2. 2. Dlaczego warto badanie psychologiczne na prawo jazdy zrobić u nas?

  Stawiamy na jakość, posiadamy komfortowe warunki dla naszych klientów, którzy mają do dyspozycji kącik kawowy, słodki poczęstunek w oczekiwaniu na swoją porę. Zapisy na badania psychologiczne są prowadzone w wygodnej formie internetowej, gdzie wybieramy konkretną godzinę i tym sposobem nie musimy oczekiwać na badanie w długich kolejkach tak jak to jest w wielu innych miejscach. Nasza Pani Psycholog transportu prowadzi badania kierowców w sposób miły i przyjazny. Poza posiadanymi formalnymi uprawnieniami do badań kierowców kat. B, C, C+E, D, posiada ogromne predyspozycje i powołanie do wykonywanego zawodu. Ma wiele cierpliwości i obdarza wsparciem każdego podczas wykonywanych badań psychologicznych tłumacząc w sposób przejrzysty wykonywane zadania, psychotesty, dzięki czemu badanie przebiega bez najmniejszego stresu.


 3. 3. Jak długo ważne są psychotesty na prawo jazdy?

  Obecnie każde orzeczenie psychologiczne na prawo jazdy może być wydane na okres 5 lat. Orzeczenie lekarskie dla kierowców zawodowych, którzy przekroczyli 60 rok życia wydawane jest na skrócony okres 30 miesięcy zgodnie z obowiązującymi przepisami.


 4. 4. Co musze zrobić jeśli już posiadam orzeczenie psychologiczne?

  W momencie gdy, jesteś już po badaniu i posiadasz zaświadczenie psychologiczne do prawa jazdy powinieneś udać się do wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego lub Urzędu Miasta (w zależności od miejsca zamieszkania) i złożyć tam komplet dokumentów, m.in. orzeczenie psychologiczne (dotyczy: kat. C, C+E, D), orzeczenie lekarskie zdjęcie, wniosek o wydanie prawa jazdy, a w zamian otrzymasz Profil Kandydata na Kierowcę (PKK).


 5. 5. Jaka jest cena badań psychologicznych na prawa jazdy?

  Badanie psychologiczne na prawo jazdy kosztuje 150 zł. Jest to cena urzędowa określona w rozporządzaniu. Bardzo prosimy o przygotowanie się do płatności gotówkowej (z uwagi na fakt, iż Pani Psycholog nie posiada terminala płatniczego).


SAFE DRIVING

DLA KOGO OFERUJEMY BADANIA PSYCHOLOGICZNE

Kandydatów na kierowców prawa jazdy kategroii c, c+e, d

Kandydatów na kierowców zawodowych (badanie do kwalifikacji wstępnej)

Kierowców zawodowych prawa jazdy kategorii a, b, c, d, e, t (badanie do szkolenia okresowego – przewóz rzeczy / przewóz osób)

Taksówkarzy

Kierowców skierowanych przez policję w wyniku: przekroczenia pkt karnych, prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości lub po spożyciu środka działającego podobnie do alkoholu, spowodowania wypadku drogowego, przekroczenia limitu popełnionych wykroczeń w okresie próbnych

Kierowców pojazdów uprzywilejowanych

Kierowców przewożących wartości pieniężne

Instruktorów nauki jazdy

Egzaminatorów nauki jazdy

Osób pracujących na wysokościach

Operatorów maszyn budowlanych

Osób używających samochodu w celach służbowych

SAFE DRIVING

CENNIK – BADANIA PSYCHOLOGICZNE

BADANIA PSYCHOLOGICZNE CENA REGULARNA CENA PROMOCYJNA
KANDYDATÓW NA KIEROWCÓW I KIEROWCÓW ZAWODOWYCH PRAWA JAZDY KAT. C, C+E, D 180 zł 150 zł
KANDYDATÓW NA KIEROWCÓW  (BADANIE DO KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ) 180 zł 150 zł
KIEROWCÓW ZAWODOWYCH PRAWA JAZDY KAT. A, B, C, D, E, T (BADANIE DO SZKOLENIA OKRESOWEGO – PRZEWÓZ RZECZY / PRZEWÓZ OSÓB) 180 zł 150 zł
TAKSÓWKARZY 180 zł 150 zł
KIEROWCÓW SKIEROWANYCH PRZEZ POLICJĘ W WYNIKU: PRZEKROCZENIA PKT KARNYCH, PROWADZENIA POJAZDU W STANIE NIETRZEŹWOŚCI LUB PO SPOŻYCIU ŚRODKA DZIAŁAJĄCEGO PODOBNIE DO ALKOHOLU, SPODWODOWANIA WYPADKU DROGOWEGO, PRZEKROCZENIA LIMITU POPEŁNIONYCH WYKROCZEŃ W OKRESIE PRÓBNYCH 180 zł 150 zł
KIEROWCÓW POJAZDÓW UPRZYWILEJOWANYCH 180 zł 150 zł
KIEROWCÓW PRZEWOŻĄCYCH WARTOŚCI PIENIĘŻNE 180 zł 150 zł
INSTRUKTORÓW NAUKI JAZDY 180 zł 150 zł
EGZAMINATORÓW NAUKI JAZDY 180 zł 150 zł
OPERATORÓW MASZYN BUDOWLANYCH 110 zł 100 zł
OSÓB PRACUJĄCYCH NA WYSOKOŚCIACH 110 zł 100 zł
OSÓB UŻYWAJĄCYCH SAMOCHODU W CELACH SŁUŻBOWYCH 130 zł 100 zł
PROMOCYJNY ZESTAW DWÓCH BADAŃ PSYCHOLOGICZNYCH  !!! 300 zł 250 zł
Youtube
Google
Instagram