Kurs prawa jazdy kategorii B

PRAWO JAZDY KATEGORIA B

OD CZEGO ZACZĄĆ

1

LEKARZ

U naszego lekarza medycyny pracy uprawnionego do badań kierowców można wykonać badanie lekarskie i uzyskać niezbędne do rozpoczęcia szkolenia orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami.

Cena urzędowa badania to 200 zł.

Dostępne terminy badań lekarskich w Safe Driving możemy sprawdzić  tutaj. Prosimy o wcześniejsze zapisy on-line 24/7 lub telefoniczne w godzinach pracy biura ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

2

STAROSTWO POWIATOWE / URZĄD MIASTA

W Wydziale Komunikacji składamy :

  • Wniosek o wydanie prawa jazdy
  • Orzeczenie lekarskie
  • 1 zdjęcie (fotografia biometryczna wykonywana na wprost)
  • Zgoda rodziców (dotyczy osoby niepełnoletniej)

W zamian otrzymamy PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ.

3

SAFE DRIVING

Uzyskany Profil Kandydata na Kierowcę tzw. PKK dostarczamy do biura Safe Driving i od tego momentu możemy rozpocząć szkolenie.

Najbliższy termin badań lekarskich

Termin rozpoczęcia kursu 28 lipca 2021

Badania lekarskie:  16:05
Badania lekarskie:  16:10
Badania lekarskie:  16:15
Badania lekarskie:  16:20
Badania lekarskie:  16:25
Badania lekarskie:  16:30
Badania lekarskie:  16:35
Badania lekarskie:  16:40
Badania lekarskie:  16:45
Badania lekarskie:  16:50
Zobacz więcej
Najbliższy termin rozpoczęcia kursu prawa jazdy kat. B

Termin rozpoczęcia kursu 25 lipca 2021

Rozpoczęcie części teoretycznej  All day
Zobacz więcej
PRAWO JAZDY B WROCŁAW

MAM PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ I CO DALEJ?

4

BIURO SAFE DRIVING

Szkolenie rozpoczynamy od wypełnienia podania (dostępnego również online w zakładce druki). Tam deklarujemy rodzaj szkolenia, zapoznajemy się z regulaminem Ośrodka i wybieramy formę płatności. Do podania należy załączyć Profil Kandydata na Kierowcę .

5

WYKŁADY

(OBECNIE PROWADZIMY ZAJĘCIA ON-LINE bez wychodzenia z domu – więcej informacji uzyskają Państwo poprzez kontakt z biurem obsługi klienta)

Pierwszym etapem zajęć są wykłady – 30 h lekcyjnych rozłożonych na 7 spotkań  zgodnie z harmonogramem zajęć.  Na ostatnich zajęciach odbywa się test sprawdzający, którego wynik pozytywny pozwala rozpocząć szkolenie praktyczne.

6

JAZDY

Drugi etap to zajęcia praktyczne składające się z 30 h zegarowych. Jazdy ropoczynymy od podstaw: zaznajomienie się obsługą pojazdu i właściwą techniką kierowania, ćwiczenia na placu manewrowym. Dalszy etap to jazda w ruchu miejskim. Poznawanie wymogów egzaminacyjnych oraz życiowe porady związane z bezpieczeństwem na drodze.

Cały proces szkolenia kończy się bezpłatnym egzaminem wewnętrznym, który jest przeprowadzany na zasadach egzaminu państwowego.

PRAWO JAZDY KAT B WROCŁAW

CZAS WERYFIKACJI, CZYLI EGZAMIN PAŃSTWOWY

7

BIURO WORD

Nie ma rejonizacji, czyli istnieje możliwość zdawania gdzie tylko chcemy: Poznań, Łódź, Warszawa. My jednak preferujemy Wrocław.

Aby zapisać się na egzamin należy przedstawić dowód osobisty oraz profil kandydata na kierowcę z wpisem o ukończonym kursie, który uzyskamy po zdanym egzaminie wewnętrznym w Ośrodku.

8

EGZAMIN TEORETYCZNY

Podczas egzaminu teortycznego mamy do rozwiązania test jednokrotnego wyboru sprawdzający naszą wiedzę. Składa się on z 32 pytań ( 20 pytań z cześci podstawowej + 12 pytań część specjalistycznej).

Można uzyskać maksymalnie 74 pkt, natomiast 68 pkt jest na zaliczenie. Cały test rozwiązujemy przy stanowisku kompuerowym przez 25 minut.

9

EGZAMIN PRAKTYCZNY

  • Egzamin rozpoczynamy od obsługi technicznej, gdzie należy włączyć i wskazać wylosowane światło oraz jeden płyn eksploatacyjny lub olej.
  • Następnie przygotowujemy się do jazdy, ustawiamy fotel, lusterka etc.
  • Musimy bezbłędnie wykonać jazdę pasem ruchu do przodu i do tyłu, czyli tzw. łuk, a następnie górkę na placu manewrowym
  • I dopiero wyjeżdzamy na upragnione miasto, gdzie jeździmy co najmniej 40 minut.  W przypadku wykonania wszystkich zadań  z wynikiem pozytywnym egzamin może trwać krócej, ale co najmniej 25 minut.
KURS PRAWA JAZDY KAT B WROCŁAW

SAFE DRIVING TO SZKOŁA JAZDY DLA KANDYDATÓW NA ODPOWIEDZIALNYCH I BEZPIECZNYCH KIEROWCÓW

Zapisując się na kurs prawa jazdy kategorii B w Safe Driving otrzymujesz gwarancję najwyższej zdawalności w WORD oraz pewność, że będziesz odpowiedzialnym i bezpiecznym kierowcą. Naszą misją jest bezpieczna jazda. Uczysz się od Najlepszych. Zespół Safe Driving tworzą wybitni Profesjonaliści. Oprócz osiągania najwyższej zdawalności na egzaminach państwowych mogą wyróżnić się uprawnieniami: egzaminatorów państwowych WORD, biegłych sądowych z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych, instruktorów nie tylko nauki jazdy, ale i techniki jazdy, a także wieloletnim doświadczeniem zawodowym jako policjanci Wydziału Ruchu Drogowego. Naszym najważniejszym celem jest przekazanie przyszłym Kierowcom umiejętności bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy, a efektem tego jest najwyższa zdawalność w WORD.

Jako profesjonaliści dbamy o każdy detal procesu szkolenia. Poznaj komfortowe warunki szkoleniowe w Safe Driving – nowe i doskonale wyposażone sale wykładowe, pojazdy identyczne jak na egzaminie państwowym w WORD – KIA RIO IV. W dbałości o jakość szkolenia i jego czas trwania liczba miejsc jest ograniczona. Realizujemy zasadę ” nie ilość, tylko jakość” w praktyce. Nowoczesność w połączeniu z doświadczeniem Zespołu Safe Driving jest gwarancją sukcesu na egzaminie. Nasz Zespół dba również o przyjemną i miłą atmosferę szkolenia. Potwierdzeniem tego jest ponad 100 pozytywnych rekomendacji Absolwentów Safe Driving na google.pl i facebook-u.

NAUKA JAZDY KAT B WROCŁAW

ZAPISUJĄC SIĘ NA KURS PRAWA JAZDY KATEGORII B W SAFE DRIVING OTRZYMASZ

Gwarancję najwyższej zdawalności w WORD.

Komfortowe warunki szkolenia w nowoczesnej siedzibie i na nowych pojazdach identycznych jak na egzaminie w WORD – KIA RIO IV.

Zaawansowany system profesjonalnego szkolenia i wsparcie Zespołu Profesjonalistów.

Możliwość wykonania badań lekarskich na miejscu w Safe Driving – bez długiego oczekiwania w kolejkach.

Zajęcia praktyczne na wzorcowym placu manewrowym, o identycznych wymiarach jak w WORD – uczysz się tak, jak zdajesz egzamin.

Miła i przyjemną atmosferę szkolenia.

Русский язык
Cart