Kurs doszkalający umiejętności przed egzaminem

MASZ PROBLEM ZE ZDANIEM EGZAMINU PRAKTYCZNEGO?

CZY MOŻE OBAWIASZ SIĘ PRZED PIERWSZYM PODEJŚCIEM?

Kurs doszkalający umiejętności jest dedykowany właśnie dla Ciebie! Jazdy doszkalające Wrocław!

Sprawdzimy Twoje umiejętności i skupimy się na tych elementach, które są Twoją słabą stroną – szkoła doskonalenia jazdy Wrocław.

Pokażemy i wpoimy w Twoją jazdy autorskie zasady, które ułatwią Ci egzamin i ograniczą często popełniane błędy przez zdających.

Szkolenie przeprowadzamy profesjonalne i bezstresowo – kurs doskonalenia jazdy Wrocław.

Poprzeczkę trzymamy wysoko, zwracamy uwagę na szczegóły. Tak, aby nie pozostawiać egzaminatorowi najmniejszego powodu do krytyki. Miło jest usłyszeć po egzaminie państwowym same pochwały.

TWOJE NIEPOWODZENIE NA EGZAMINIE CZY TEŻ OBAWY PRZED NIM

MOGĄ BYĆ SPOWODOWANE PRZEZ SZEREG CZYNNIKÓW

1

PIERWSZA ZASADNICZA PRZYCZYNA - TO STOPIEŃ PRZYGOTOWANIA

Musimy powiedzieć otwarcie, nie dla każdego kursanta 30 h programowych jest wystarczającym czasem do opanowania wszystkich elementów prawidłowej jazdy. Instruktor dokonuje wszelkich starań, aby przez cały kurs nauczyć jak najlepiej i najwięcej wiedzy przekazać, jednak to też w dużej mierze zależy od kursanta – nauka jazdy Wrocław dodatkowe godziny.

Cofnijmy się pamięcią do szkoły podstawowej. Pamiętamy jak jeden kolega z ławki przyswajał z wielką łatwością działania matematyczne, a drugi, aby mu dorównać musiał ślęczeć w domu nad dodatkowymi zadaniami lub pobierać korepetycje, aby w końcu się nauczyć i wykonywać je poprawnie.

Tak samo jest z jazdą, dla jednego to będzie przysłowiowa bułka z masłem i sama przyjemność, a dla drugiego ciężka praca, aby opanować wszystko.

Obserwujemy, iż częstym powodem niepowodzeń na egzaminie jest przeświadczenie o tym, że po 30 h muszę zdać. Ale to tak nie działa, trzeba zwrócić uwagę na nasze umiejętności. Odpowiedzieć sobie z ręką na sercu czy jesteśmy gotowi na egzamin. Czasem 2 h dodatkowej jazdy są zbawienne.  Zyskasz i utrwalisz swoje umiejętności a i tak wyniesie Cię to mniej niż jeden egzamin, który kosztuje 140 zł a potrafi się zakończyć po 10 minutach. I przede wszystkim mniej nerwów. Przekalkuj.

2

DRUGĄ PRZYCZYNĄ - DOSYĆ POWAŻNĄ JEST STRES

To normalne uczucie występujące u każdego kursanta, pomaga się skoncentrować na wyznaczonym celu i zmotywować do działania.  Jednak ważne, aby granica stresu nie przekroczyła punktu kulminacyjnego. Gdy dojdzie jednak do tego, nadmiar stresu działa na nas paraliżująco i destrukcyjnie.

Złoty środek ?

Wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej pozwoliło mi zaobserwować, iż stres można zminimalizować, jeżeli będziemy pewni swoich umiejętności. Istnieje bowiem zależność pomiędzy umiejętnościami kursanta a poziomem odporności na stres.

Nie wystarczy dobre przygotowanie praktyczne. Uważamy, że należy przygotować go również mentalnie. Musi czuć się dobrze i pewnie w wykonywanych zadaniach.  Mieć 100% pewności, a w głowie myśl ,,ok. to zadanie mam opanowane’’.

Zauważyliśmy, że większość kursantów o niskiej samoocenie nie radzi sobie ze stresem. I tu nasze zadanie, aby podbudować niepewnych.  A osoby z mniejszymi umiejętnościami doszkolić. Jazdy doszkalające Wrocław.

Youtube
Google
Instagram