Badania lekarskie

SAFE DRIVING

BADANIA LEKARSKIE

Sprawdź poniżej lub telefonicznie najbliższy wolny termin badań lekarskich Nie spożywaj alkoholu w dniu poprzedzającym badanie. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą okulary korekcyjne, jeśli nosisz na co dzień. Przygotuj dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport). W przypadku, gdy zostało ci wydane skierowanie wystawione przez starostwo, policję lekarza lub pracodawcę obowiązkowo weź je ze sobą ! Zarezerwuj sobie około 30 min w dniu badania. Przed przystąpieniem do badania należy wnieść opłatę w biurze obsługi klienta Safe Driving. Orzeczenie lekarskie zostaje wydane już w tym samym dniu ‘’od ręki’’. Wykonaj badanie w miłej atmosferze I bezstresowo z Safe Driving. Szybko, sprawnie I bez tracenia czasu w kolejkach. Szanujemy twój cenny czas. Zapraszamy !

SAFE DRIVING

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI


 1. 1. Gdzie zrobię we Wrocławiu badanie lekarskie do prawa jazdy?

  Czy wiesz, że w naszej Szkole Bezpiecznej Jazdy możesz zrobić również badania lekarskie do prawa jazdy? W miłej atmosferze i bez zbędnych kolejek wykonasz badania do prawa jazdy u naszego lekarza medycyny pracy uprawnionego do badań kierowców. Orzeczenie lekarskie o braku przeciwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami jest konieczne, aby uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę (dotyczy wszystkich kategorii) lub wymienić prawo jazdy i uzyskać aktualny wpis -kod 95 (badanie okresowe do prawo jazdy).


 2. 2. Dlaczego warto badania lekarskie na prawo jazdy zrobić u nas?

  Bardzo dbamy o jakość, posiadamy komfortowe warunki dla naszych klientów, którzy mają do dyspozycji kącik kawowy, słodki poczęstunek w oczekiwaniu na swoją porę. Zapisy na badania lekarskie są prowadzone w wygodnej formie internetowej, gdzie wybieramy konkretną godzinę i tym sposobem nie musimy oczekiwać na badanie w długich kolejkach tak jak to jest w wielu przychodniach medycyny pracy. Nasz lekarz orzecznik z którym współpracujemy przeprowadza badania kierowców w sposób miły i przyjazny. Poza wysokimi kwalifikacjami i niezbędnymi uprawnieniami do badań kierowców kat. B, B+E, C, C+E, D, T, A, A2, A1, AM posiada bardzo dużo empatii i pozytywnej energii co sprawi, że badanie lekarskie do prawa jazdy upłynie Ci w dobrym tonie i bezstresowo.


 3. 3. Jak długo ważne są badania na prawo jazdy?

  Obecnie każde orzeczenie lekarskie na prawo jazdy może być wydane maksymalnie na okres 15 lat zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ten okres może ulec skróceniu w zależności od stanu zdrowia pacjenta. Badania okresowe do prawo jazdy oraz badanie lekarskie prawo jazdy kat. C, C+E oraz D z automatu wydawane jest na okres 5 lat. Orzeczenie lekarskie dla kierowców zawodowych, którzy przekroczyli 60 rok życia wydawane jest na okres 30 miesięcy.


 4. 4. Co musze zrobić jeśli już posiadam orzeczenie lekarskie?

  W przypadku gdy, jesteś już po badaniu i posiadasz zaświadczenie lekarskie do prawa jazdy powinieneś udać się wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego lub Urzędu Miasta (w zależności od miejsca zamieszkania) i złożyć tam komplet dokumentów, m.in. orzeczenie lekarskie, orzeczenie psychologiczne (dotyczy: kat. C, C+E, D), zdjęcie, wniosek o wydanie prawa jazdy, a w zamian otrzymasz Profil Kandydata na Kierowcę (PKK).


 5. 5. Jaka jest cena badania na prawa jazdy?

  Badanie lekarskie na prawo jazdy kosztuje 200 zł. Jest to cena urzędowa określona w rozporządzaniu. Bardzo prosimy o przygotowanie się do płatności gotówkowej (z uwagi na fakt, iż lekarz nie posiada terminala płatniczego).


SAFE DRIVING

DLA KOGO OFERUJEMY BADANIA LEKARSKIE

Kandydatów na kierowców prawa jazdy kategroii c, c+e, d

Kandydatów na kierowców zawodowych (badanie do kwalifikacji wstępnej)

Kierowców zawodowych prawa jazdy kategorii a, b, c, d, e, t (badanie do szkolenia okresowego – przewóz rzeczy / przewóz osób)

Taksówkarzy

Kierowców skierowanych przez policję w wyniku: przekroczenia pkt karnych, prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości lub po spożyciu środka działającego podobnie do alkoholu, spowodowania wypadku drogowego, przekroczenia limitu popełnionych wykroczeń w okresie próbnych

Kierowców pojazdów uprzywilejowanych

Kierowców przewożących wartości pieniężne

Instruktorów nauki jazdy

Egzaminatorów nauki jazdy

Osób pracujących na wysokościach

Operatorów maszyn budowlanych

Osób używających samochodu w celach służbowych

SAFE DRIVING

CENNIK – BADANIA LEKARSKIEGO

BADANIA LEKARSKIE CENA PROMOCYJNA
BADANIE LEKARSKIE KANDYDATÓW NA KIEROWCÓW I KIEROWCÓW – LEKARZ MEDYCYNY PRACY 200 zł
BADANIE LEKARSKIE DO KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ 200 zł
PROMOCYJNY ZESTAW DWÓCH BADAŃ LEKARSKICH !!! 300 zł
SAFE DRIVING

NAJBLIŻSZY TERMIN BADAŃ LEKARSKICH

Termin rozpoczęcia kursu 26 maja 2022

Zapraszamy o godzinie  16:35 – 16:40
Zapraszamy o godzinie  16:40 – 16:45
Zapraszamy o godzinie  16:45 – 16:50
Zapraszamy o godzinie  16:50 – 16:55
Zapraszamy o godzinie  16:55 – 17:00
Русский язык
Cart