Badania lekarskie

SAFE DRIVING

BADANIA LEKARSKIE

Sprawdź poniżej lub telefonicznie najbliższy wolny termin badań lekarskich Nie spożywaj alkoholu w dniu poprzedzającym badanie. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą okulary korekcyjne, jeśli nosisz na co dzień. Przygotuj dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport). W przypadku, gdy zostało ci wydane skierowanie wystawione przez starostwo, policję lekarza lub pracodawcę obowiązkowo weź je ze sobą ! Zarezerwuj sobie około 30 min w dniu badania. Przed przystąpieniem do badania należy wnieść opłatę w biurze obsługi klienta Safe Driving. Orzeczenie lekarskie zostaje wydane już w tym samym dniu ‘’od ręki’’. Wykonaj badanie w miłej atmosferze I bezstresowo z Safe Driving. Szybko, sprawnie I bez tracenia czasu w kolejkach. Szanujemy twój cenny czas. Zapraszamy !

SAFE DRIVING

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI


 1. 1. Gdzie zrobię we Wrocławiu badanie lekarskie do prawa jazdy?

  Czy wiesz, że w naszej Szkole Bezpiecznej Jazdy możesz zrobić również badania lekarskie do prawa jazdy? W miłej atmosferze i bez zbędnych kolejek wykonasz badania do prawa jazdy u naszego lekarza medycyny pracy uprawnionego do badań kierowców. Orzeczenie lekarskie o braku przeciwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami jest konieczne, aby uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę (dotyczy wszystkich kategorii) lub wymienić prawo jazdy i uzyskać aktualny wpis -kod 95 (badanie okresowe do prawo jazdy).


 2. 2. Dlaczego warto badania lekarskie na prawo jazdy zrobić u nas?

  Bardzo dbamy o jakość, posiadamy komfortowe warunki dla naszych klientów, którzy mają do dyspozycji kącik kawowy, słodki poczęstunek w oczekiwaniu na swoją porę. Zapisy na badania lekarskie są prowadzone w wygodnej formie internetowej, gdzie wybieramy konkretną godzinę i tym sposobem nie musimy oczekiwać na badanie w długich kolejkach tak jak to jest w wielu przychodniach medycyny pracy. Nasz lekarz orzecznik z którym współpracujemy przeprowadza badania kierowców w sposób miły i przyjazny. Poza wysokimi kwalifikacjami i niezbędnymi uprawnieniami do badań kierowców kat. B, B+E, C, C+E, D, T, A, A2, A1, AM posiada bardzo dużo empatii i pozytywnej energii co sprawi, że badanie lekarskie do prawa jazdy upłynie Ci w dobrym tonie i bezstresowo.


 3. 3. Jak długo ważne są badania na prawo jazdy?

  Obecnie każde orzeczenie lekarskie na prawo jazdy może być wydane maksymalnie na okres 15 lat zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ten okres może ulec skróceniu w zależności od stanu zdrowia pacjenta. Badania okresowe do prawo jazdy oraz badanie lekarskie prawo jazdy kat. C, C+E oraz D z automatu wydawane jest na okres 5 lat. Orzeczenie lekarskie dla kierowców zawodowych, którzy przekroczyli 60 rok życia wydawane jest na okres 30 miesięcy.


 4. 4. Co musze zrobić jeśli już posiadam orzeczenie lekarskie?

  W przypadku gdy, jesteś już po badaniu i posiadasz zaświadczenie lekarskie do prawa jazdy powinieneś udać się wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego lub Urzędu Miasta (w zależności od miejsca zamieszkania) i złożyć tam komplet dokumentów, m.in. orzeczenie lekarskie, orzeczenie psychologiczne (dotyczy: kat. C, C+E, D), zdjęcie, wniosek o wydanie prawa jazdy, a w zamian otrzymasz Profil Kandydata na Kierowcę (PKK).


 5. 5. Jaka jest cena badania na prawa jazdy?

  Badanie lekarskie na prawo jazdy kosztuje 200 zł. Jest to cena urzędowa określona w rozporządzaniu. Bardzo prosimy o przygotowanie się do płatności gotówkowej (z uwagi na fakt, iż lekarz nie posiada terminala płatniczego).


SAFE DRIVING

DLA KOGO OFERUJEMY BADANIA LEKARSKIE

Kandydatów na kierowców prawa jazdy kategroii c, c+e, d

Kandydatów na kierowców zawodowych (badanie do kwalifikacji wstępnej)

Kierowców zawodowych prawa jazdy kategorii a, b, c, d, e, t (badanie do szkolenia okresowego – przewóz rzeczy / przewóz osób)

Taksówkarzy

Kierowców skierowanych przez policję w wyniku: przekroczenia pkt karnych, prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości lub po spożyciu środka działającego podobnie do alkoholu, spowodowania wypadku drogowego, przekroczenia limitu popełnionych wykroczeń w okresie próbnych

Kierowców pojazdów uprzywilejowanych

Kierowców przewożących wartości pieniężne

Instruktorów nauki jazdy

Egzaminatorów nauki jazdy

Osób pracujących na wysokościach

Operatorów maszyn budowlanych

Osób używających samochodu w celach służbowych

SAFE DRIVING

CENNIK – BADANIA LEKARSKIEGO

BADANIA LEKARSKIE CENA PROMOCYJNA
BADANIE LEKARSKIE KANDYDATÓW NA KIEROWCÓW I KIEROWCÓW – LEKARZ MEDYCYNY PRACY 200 zł
BADANIE LEKARSKIE DO KWALIFIKACJI WSTĘPNEJ 200 zł
PROMOCYJNY ZESTAW DWÓCH BADAŃ LEKARSKICH !!! 300 zł
Youtube
Google
Instagram