Szkolenia dla firm

SAFE DRIVING

SZKOLENIA DLA FIRM

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy również kursy indywidualne skrojone na potrzeby firmy np. technika jazdy samochodem na płycie poślizgowej, bezpieczny rowerzysta, a także zajęcia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i wiele innych. Zakres i tematyka zajęć jest ustalana przez Państwa, my przesyłamy proponowany program szkolenia do akceptacji i ustalamy termin oraz miejsce szkolenia. Cena uzależniona jest od liczby dni szkoleniowych i ilości uczestników.

Mamy w pełni wyposażoną sale wykładową i konferencyjną, plac manewrowy, gdzie mogą odbywać się zajęcia, jak również istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia na Państwa infrastrukturze. Posiadamy samochody i rowery instruktażowe. Tematyka może obejmować: zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego dla kierowców, rowerzystów, młodzieży, jesteśmy otwarci na szkolenia przeprowadzane wśród szkół wspierając je w działaniach zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Przy współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy możemy Państwu zaproponować również szkolenia z zakresu Eco-drivingu czyli ekonomicznej jazdy dla kierowców flotowych, czy zajęcia Skid car, które podwyższą umiejętności w unikaniu zagrożeń drogowych. Więcej informacji na temat szkoleń uzyskają Państwo pod nr 663 003 144 lub pod adresem mailowym: biuro@safedriving.pl. Zachęcamy do kontaktu i owocnej współpracy!

Youtube
Google
Instagram